KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15174273
nr 1517 4273
Caroline Lindberg, Monogramsignerad, "en syn". Olja på duk, 65x56 cm, yttermått inklusive ram: 67x59 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
450 kr
måndag 23 januari 2023
kl 19:20:53
300 kr
350 kr
400 kr